Наружнє утеплення стін в будинку пінополістиролом Різні енергоносія дорожчають у вартості з кожним днем, тому мешканці квартир і будинків все частіше замислюються про те, як заощадити кошти на опаленні.

Оптимальним вирішенням проблем буде теплоізоляція всіх поверхонь, які можуть контактувати з навколишнім середовищем, а саме: підлога, стіни, стеля, дах і так далі. Нижче розглянемо варіант утеплення за допомогою такого будівельного матеріалу як пінополістирол і в чому його переваги.

Наружнє утеплення стін в будинку пінополістиролом

Що являє собою пінополістирол

Даний доступний будівельний матеріал відноситься до теплоизоляторам. За зовнішніми параметрами його можна порівняти зі спресованим пінопластом. Однорідна структура матеріалу досягається за рахунок технології виробництва, при якій гранули розплавляються і більш щільно прилягають один до одного.

Пінопласт має безліч властивостей, тому нижче розглянемо основні:

• паропроникність на високому рівні;
• практично не пропускає тепло, що особливо важливо для теплоізолюючих матеріалів;
• екологічність та безпека. В процесі експлуатації пінопласт не буде виділяти шкідливі речовини, у зв'язку з чим його можна використовувати для утеплення внутрішніх стін приміщення;
• вологостійкі характеристики, практично запобігають вбирання вологи;
• деформаційні навантаження мало позначаються на якості матеріалу;
• тривалий експлуатаційний період, який може досягати 60 років;
• біологічна і хімічна стійкість. На пінопласті не можуть утворюватися грибки або цвіль, а комахи не завдають йому шкоди.

Варто відзначити, що, як і класичний пінопласт, пінополістирол досить крихкий матеріал, тому при його монтажі необхідно бути акуратним, щоб попередити поломку плит.

Найбільш поширеним на даний момент є екструдований пінополістирол. Завдяки особливій технології виробництва, кінцевий плитковий матеріал на 80% складається з повітря, що сприятливо позначається на утриманні тепла.

Пінополістирол підходить як для зовнішнього, так внутрішнього утеплення. До другого способу зазвичай вдаються у тих випадках, коли монтажні роботи ззовні, з ряду причин, недоступні. Однак, варто розуміти, що матеріал займає якусь кількість вільного простору. Якщо ж цього не спостерігається, то краще всього утеплювати їм зовнішні стіни. Крім заміських будинків, все частіше спостерігається www.uteplenie-kvartir.kiev.ua, що здійснюється монтажниками-альпіністами.

Утеплення стін за допомогою пінополістиролу зовні будівлі

Перш ніж приступати до робіт, необхідно підрахувати загальну площу поверхонь, які необхідно утеплити, а також підготувати будівельні інструменти. 55% тепла можна зберегти, якщо використовувати плити товщиною не більше 10 см. Для досягнення найкращого ефекту, рекомендується укладання в два шари, де один буде перекривати стик другого. Або ж купувати відразу задану товщину. Весь робочий процес можна умовно поділити на три основних етапи: підготовка поверхні, монтаж матеріалу і роботи по обробці.