Як зробити обрешітку під вагонку Вагонка займає лідируюче місце на ринку оздоблювальних матеріалів для внутрішніх приміщень. Довговічний і теплий матеріал монтується на попередньо створену решетування, своєрідний каркас для кріплення планок.

Створюється решетування з дерев'яних брусків, які з'єднуються шурупами або цвяхами.

Для роботи знадобиться дриль, молоток, пила, волосінь і рівень. Вагонка для внутрішньої обробки відрізняється від матеріалу для зовнішніх робіт меншим розміром. Перевагу слід віддати виробів, які пройшли примусове сушіння. Така вагонка відрізняється меншим вмістом вологи в ній не з'являться щілини в процесі експлуатації.

Починають створення решетування зверху. Під стелею монтується напрямна за допомогою волосіні і рівня. Рівняючись на орієнтир, до стіни прикручуються бруси. Напрямок подачі залежить від розмірів приміщення. Горизонтальне кріплення вагонки візуально збільшує ширину кімнати, вертикальне – висоту. Відповідно каркас для першого випадку встановлюється вертикально, для другого – горизонтально.

Після установки каркаса, на неї по всій довжині прибивають решетування. Перед оббивкою каркас необхідно обробити лаком, щоб підвищити тривалість його експлуатації. Для обшивки краще використовувати спеціальні скоби або цвяхи з малим діаметром капелюшка. Після завершення робіт по обшивці, вагонку також рекомендується розкрити лаком.