Терморегулювальні клапани для дизайн-радіаторів Дизайн-радіатор — обладнання естетично вивірене, створення його зовнішнього вигляду вкладено чимало сил. Але, будучи приладом опалення, воно потребує в управлінні температурою.

Використовувана при цьому терморегулююча арматура не повинна вносити дисгармонію в його вигляд.

Спеціально для дизайн-радіаторів компанія Danfoss розробила серію терморегулювальних клапанів X-tra. Це компактні моделі, представлені в найбільш затребуваних колірних варіаціях (хромований, сталевий, білий), які оптимально доповнять вигляд приладу.

Малі розміри терморегуляторів дозволяють встановлювати їх паралельно стіні, що виключає необережні удари по них. У лінійці є моделі в правому і лівому виконанні.

В асортименті представлені два типи терморегулювальних клапанів: моделі X-tra RAX орієнтовані на регулювання температури повітря в приміщенні, в той час як зразки X-tra RTX регулюють температуру теплоносія на виході з приладу, дозволяючи тим самим підтримувати постійну температуру дизайн-радіатора на рівні 5-10 градусів вище температури повітря і ефективно просушувати рушники.

Оформлення терморегуляторів однакове за винятком цифр шкали настройки: RAX — римські, у RTX — арабські.

Нещодавно лінійка Danfoss X-tra була розширена: у нашу країну почали постачати термостатичні клапани для дизайн-радіаторів з новим типом кріплення. Якщо раніше термоелемент встановлювали за допомогою різьбового з'єднання, то тепер він забезпечений кліпсовим фіксатором і монтується без інструментів. Такий тип кріплення надійніший, оскільки гарантує точну установку термоелемента на клапан.

За матеріалами журналу "Споживач"