Самостійна установка фільтра для води Дуже часто фільтри для очищення води встановлюються майстрами тих магазинів, які їх продають. До речі, не варто думати, що вони багато берт за цю роботу, як раз таки навпаки, є фірми, які взагалі не беруть за це грошей.

Хоча випадки бувають різні, іноді і зовсім немає можливості викликати додому фахівців, щоб ті встановили фільтр. Так от, той факт, що фільтри в більшості випадків встановлюються саме спеціалістами, не говорить про те, що www.barrier.ru неможливо встановити своїми силами. Зробити це зможе навіть людина без досвіду.

Найголовніше у випадку з установкою фільтру для очищення води все це грамотно підготувати. Насамперед, тут мається на увазі підготовка водопроводу. Треба зробити так щоб його закінчення виявилося якраз там, де треба. Крім того, потрібно заздалегідь нарізати на ньому різьбу під накручування з'єднувальної гайки. До речі, як вже зрозуміло, діаметр труби обов'язково повинен відповідати діаметру «набалдашника» з'єднувального шланга.

Загалом так. Першим ділом, все одно, потрібно встановити кран, він повинен додаватися до фільтру. Під цей кран треба облаштувати отвір у панелі мийки. Якщо мийка металева, то зробити це можна за допомогою дрилі і звичайного свердла по металу, ну а якщо кам'яна, то в такому випадку доведеться повозитися.

Самостійна установка фільтра для води
Самостійна установка фільтра для води

Свердлити камінь не так просто як бляшанку, для цього знадобиться спеціальне свердло і потужна дриль. І ще, до крану відразу потрібно під'єднати шланг. Найчастіше з нагоди встановлення фільтрів для води використовуються гнучкі шланги в металевій оплітці, вони довговічні і дуже зручні.

Далі всередині мийки треба встановити фільтр, найкраще його закріпити. Тут немає нічого складного. Кріпиться він через спеціальні отвори, облаштовані в його корпусі, а можна кріпити за допомогою будь-якого відповідного кріплення, будь то шурупи або дюбель-цвяхи.

Самостійна установка фільтра для води
Після того як фільтр буде встановлено за місцем до нього можна приєднувати шланги на вхід і вихід. Тут треба зауважити, що перед тим, як кріпити фільтр до стіни з нього потрібно вийняти заглушки і стопорні півкільця. Це можна зробити і після фіксації, але в такому випадку буде набагато складніше.

В результаті виходить щось типу «водяний ланцюга», водопровід з'єднується з краном через два шланга, між якими розташований фільтр, який здійснює очищення води.

Окремо потрібно сказати з приводу складання самого фільтра. Тут вся справа в тому, що в більшості випадків жодна збірка і зовсім не потрібно, так як немає абсолютно ніякої необхідності їх розбирати, а продаються вони завжди в зібраному стані.