Фонтан на дачі У вас є дача і ви любите приїжджати туди влітку. Адже не тільки ж щоб на грядках працювати, але і відпочити від міської суєти. Тоді ви можете побудувати у дворі невеликий фонтан, що радує око своєю красою, а слух буде пестити приємне шурхіт води.

Можна провести www.geologix.ru щоб бути впевненими в доцільності і надійності споруди. Ваша фантазія безмежна і можна експериментувати, придумати нову модель. Зробіть фонтан таким, як вам хочеться, але важливо дотримуватися конкретні інструкції. І у вас вийде відмінний прикраси для двору і такого ж ні в кого більше не буде.

Для початку потрібно розібратися яких типів бувають фонтани, і за якими принципами працюють. Фонтан може бути відкритим, тоді на форсунку подається вода і утворюються струменя за рахунок перепаду рівня рідин. Такий тип фонтану вимагає глибокої ємності, в яку необхідно налити воду. Розташувати ємність потрібно на рівні 0,5-1 м вище форсунки. Але є деякі нюанси. Необхідно постійно контролювати рівень і тиск води. Відкритий фонтан не підійде тим, хто не хоче багато часу і сил приділяти йому, після будівництва. В ньому доведеться часто міняти воду, так як вона буде весь час забруднюватися пилом і сміттям, який приносить вітер.

Фонтан на дачі
Якість і тривалість роботи фонтану залежить від насоса, тому потрібно бути уважним при його виборі. Потім потрібно вирішити де розташувати фонтан. Потрібно врахувати всі деталі. Виберіть таке місце, де зможете підключити насос до електрики. Розмір фонтану залежить від бажання і території вашого двору. Віддаєте перевагу маленькі фонтанчики, тоді просто знайдіть глибоку чашу, яка і стане фундаментом майбутнього творіння. Хочете велику пристрій, тоді доведеться рити яму і робити стійке і міцне підгрунтя. Що насправді не так вже і складно, насипаєте пісок, роблячи поверхню рівною і, обкладываете стіни цеглою.

Фундамент не повинен бути вище рівня грунту. А для маленького фонтану потрібно переконатися, що чаша прикріплена так, що її не буде черкати підмивання грунту. Щоб вода трималася в місці основи, необхідно вкрити плівкою.

Фонтан працює за принципом коловороту. Вода виливається через форсунку, що протікає по трубі, фільтрується і так по колу. Іноді потрібно зливати воду, щоб вона не перетинала межі фундаменту. Трубопровід можна зібрати самому з підручних засобів. Якщо хочете, щоб ваш шедевр, довго, віддано і стабільно служив, подумайте про придбання напірного резервуара. Накачуєте в ресивер воду, з допомогою насоса. Розташувати ресивер треба вище форсунки. Можете також зробити підсвічування фонтану.

Тепер переходимо до оформлення. Яким буде фонтан потрібно представляти ще до того, як почати його робити. З допомогою насадок можна змінювати форму купола, і вода буде литися різними способами. Обставляти фонтан можна не цеглою, а викласти які-небудь фігури гарними каменями. Можете розташувати форсунку між камінням, що лежать в основі оформлення, цим ви зробите фонтан схожим на природний струмок. Можна використовувати в оформленні дерев'яне колесо, глиняні горщики і вази. Придумати можна ще багато чого, лише дайте волю фантазії.