Переваги каркасних будинків Каркасно-дерев'яні споруди по міцності і довговічності не поступаються будинкам, побудованим з бруса, цегли або бетону, а в деяких випадках навіть перевершують їх.

Такі заміські будинки відрізняються грамотним поєднанням теплоізоляції, пароізоляції і показник повітропроникності стін, у результаті чого досягаються оптимальні умови для проживання. Каркасний будинок під ключ - послуга, яку пропонує будівельна компанія «СК-Крон».

Переваги каркасних будинків

Дерев'яні каркасні котеджі, як і споруди з бруса, колод і цегли, дозволяють встановлювати всередині будинку печі і каміни, а також монтувати на поверхню стін різні агрегати та обладнання.

При виборі технології будівництва слід враховувати, що постійно зростає ціна на енергоносії, тому необхідно відштовхуватися від експлуатаційних витрат в процесі проживання. Так, каркасні будинки коштують в рази дешевше, якщо порівнювати їх з будівлями, побудованими з бетону або цегли. Для житлових масивів не потрібно прокладати дорогі теплові мережі, адже може бути використана автономна опалювальна система, що працює на газі, електриці або інших видах палива. Каналізаційна система та водопостачання в цьому випадку також можуть функціонувати в автоматичному режимі.

Готовий будинок здатний витримати великі навантаження, так, він чи є сейсмостійким, показник чого дорівнює 9. Дерев'яні каркасні котеджі без особливих проблем можуть прослужити близько 75 років. Навіть екстремальні погодні умови не вплинуть на комфорт проживання. Такі котеджі та інші каркасні будинки будуються у всіх регіонах, починаючи тропіками і закінчуючи арктичними широтами. Основна унікальність технології полягає в тому, що будівництво будинку може бути закінчено всього за декілька тижнів, при цьому споруда виходить міцним і більш легким у порівнянні з будинками з цегли або бетону.

Бригада з 4 – 7 людина може зібрати такий будинок як конструктор і для цього буде потрібно 1 – 1.5 місяця. Будівельна технологія ще відрізняється тим, що всі інженерні системи можуть бути прибрані під стіни. Так як конструкція будинку відрізняється застосуванням каліброваної деревини, то всі поверхні будуть максимально рівними. Завдяки уніфікованим типорозмірами несучих елементів ви можете вибрати будь-яку обробку, як зовні, так і всередині. Що стосується облаштування фасаду каркасного будинку, то тут також можна задіяти різноманітні оздоблювальні матеріали, починаючи цеглою, сайдингом і закінчуючи блок-хаусом і навісними панелями, завдяки яким будинок отримає унікальний зовнішній вигляд. Будівельна галузь продовжує розвиватися, але при цьому застосовуються натуральні матеріали, тому каркасний котедж може похвалитися своєю екологічністю, що важливо для якісного і комфортного життя всієї родини.

Ключові переваги:

• внутрішня фінішна обробка виходить максимально доступною, якщо порівнювати з будинками, побудованими по інших технологіях;

• комплект каркасного будинку дозволяє зібрати його в найкоротші терміни;

• елементи будинку відрізняються малою вагою, тому фундамент будується значно швидше і для нього не потрібні підсилюють конструкції, так як передбачаються малі навантаження;

• використовувані матеріали – екологічні;

• завдяки цій технології можна будувати будинки за будь-якого проекту, але їх поверховість не повинна перевищувати 3 поверхи;

• відсутня усадка, тому опоряджувальні роботи можуть бути початі відразу ж після зведення «коробки» будинку.