Теплий розчин для кладки керамічних блоків Керамічні блоки не так давно з'явилися на ринку будівельних матеріалів, однак, за короткий проміжок часу, завдяки своїй перспективності та високотехнологічності, здобули чималий попит.

За рахунок пустотілих конструкцій забезпечується низька теплопровідність, в слідстві чого керамічні блоки іноді називають «теплою керамікою». Який би матеріал не був обраний, його потрібно грамотно монтувати, у випадку з керамічними блоками, метод традиційний – кладка. Але, варто зазначити, що потрібне використання дещо інший змести, теплою, про що піде мова в цій статті. теплыйраствор.рф можна на спеціалізованому сайті.

Теплий розчин для кладки керамічних блоків

Основні властивості теплих розчинів для кладки керамічних блоків

Варто зауважити, що керамічний блок – теплозберігаючий вид матеріалу, так що для того, щоб кладка відрізнялася низькою теплопровідністю необхідно застосовувати особливі суміші, які в обов'язковому порядку можуть додаватися пористі замінники, наприклад, вермикуліт, пемза, перліт (славляться в якості ефективних теплоізоляторів).

Що стосується складу теплового розчину, за допомогою якого здійснюється процедура кладки, то він складається з портландцементу (використовується як зв'язуючий компонент), добавок полімерного походження (готова суміш виходить більш пластичною, прискорюється її затвердіння, підвищується стійкість до низьких температур і поліпшується водонепроникність) та пористих наповнювачів.

Кладка блоків з кераміки – не єдиний випадок, де може застосовуватися теплий розчин. З його допомогою зараз споруджують будинку з газобетонних блоків і блоків пористого бетону. Завдяки властивості теплого розчину підкреслюються всі достоїнства використовуваного будівельного матеріалу.

Переваги теплого розчину

Якщо кладку виконали максимально якісно, то з великою ймовірністю не стануть виникати містки холоду, а паралельно з цим збільшиться опір процесу теплопередачі, практично на 30%. А завдяки легким наповнювачам знижується сумарний тиск стін на фундамент. До того ж, сам кладочний матеріал витрачається в набагато менших кількостях, що дозволяє заощадити чимало коштів.

Високі вологоутримуючі здатність теплого розчину дають можливість використовувати його для кладки по тонкошарової технології. Теплові потоки помітно знизяться в обсягах, так як наявні шви заповнюються спеціальним розчином, який відрізняється невисокою теплопровідністю.

Крім цього, варто зазначити, що теплий розчин проникний для парів. Таким чином в приміщенні буде підтримуватись оптимальний для людини рівень вологості. На поверхнях стін у процесі експлуатації ніколи не буде випадати конденсат, який у багатьох випадках є причиною появи грибка і цвілі. До речі, завдяки використанню теплого розчину самі господарі мають можливість заощадити чимало коштів на експлуатації будинку та процесі опалення в зимовий період року.

Якщо порівнювати теплий розчин з класичним піщано-цементним, то завдяки низькому показнику щільності першого він буде витрачатися практично в 1.75 разів менше.