Чавунні секційні радіатори www.postroil.com для нашої країни - класика жанру, і пов'язано це насамперед з інфраструктурою теплопостачання.

Сьогодні на російських просторах домінує централізоване теплопостачання: гаряча вода від теплоелектроцентралей (ТЕЦ) по багатокілометрових теплотрас надходить до теплових пунктів, а вже звідти - в будинки і квартири.

Багато з цих пунктів підключені до теплових мереж по залежною схемою, коли вода з тепломережі надходить безпосередньо в опалювальні установки споживачів (без проміжних теплообмінників, нагріваючих вторинний контур зі спеціальною водопідготовкою).

До того ж досить часто системи www.postroil.com відкриті, тобто воду для гарячого водопостачання забирають безпосередньо з теплової мережі, а витрата на водоразбор компенсують додатковою подачею відповідної кількості води в теплову мережу.

Чавунні секційні радіатори
Що можна сказати про таких системах? Ймовірно, вони виправдовують себе в нашій кліматичній зоні і ефективні в масштабах народного господарства. Однак циркулює в них теплоносій часто багатий шламом, насичений киснем і не стабільний по фактору рН. Працювати на ньому здатні далеко не всі прилади опалення. До честі чавунних потрібно сказати, що їм це по силам, тому що чавун нейтральний по відношенню практично до будь-якого теплоносію.

По старій пам'яті «чавун» часто дорікають за допотопний дизайн. Проте багато виробників спростували цю думку: взяти, наприклад, радіатори Konner і Lenord (Китай), Viadrus (Чехія), Ridem (Demir Dokum, Туреччина), Roca (Іспанія). Неотстают також вітчизняні виробники Кронтіф-Центр (Сукремль), НТКРЗ (Нижній Тагіл), Сантех-літ (Любохна), ЧАЗ (Чебоксари), ХЗОО (Хабаровськ), а також найближчі сусіди ЛЛМЗ (Луганськ, Україна), МЗОО (Мінськ, Білорусь).

Особливості експлуатації чавунних радіаторів. Як вже говорилося, чавун дуже невибагливий, і значення pH теплоносія не має для нього ніякого значення. Ще одна особливість цього матеріалу полягає в тому, що при литті на поверхні виливки утворюється особливо міцний шар з підвищеним вмістом кремнію, який в необробленому вигляді стійкий до корозії і механічних впливів. Чавунні «батареї можна встановлювати в системах з відкритим розширювальним баком.

Чавунні секційні радіатори
Вони індиферентні до впливу агресивного і забрудненого теплоносія і практично нечутливі до випорожнень системи, що дозволяє як завгодно часто зливати з неї воду.
У чавунних www.postroil.com низький гідравлічний опір, тобто їх можна експлуатувати в гравітаційних системах опалення, де теплоносій рухається по теплопроводу самопливом під дією сили тяжіння (без циркуляційного www.postroil.com).

Інша особливість «чугунины» - значна теплова інерція. Це може здатися недоліком - не можна домогтися оперативного температурного регулювання. Але в багатьох випадках, навпаки, виявляється перевагою: наприклад, при використанні www.postroil.com запасеного «батареями» тепла вистачить надовго.

Як правило, чавунні прилади розраховані на роботу при 9 атм., що дещо обмежує їх використання в системах опалення висотних будівель, однак останнім часом в асортименті багатьох виробників з'явилися «просунуті» варіанти на 12 атм.

З-за високої щільності (7000 кг/куб. м) ці вироби досить важкі, що ускладнює доставку і накладає деякі обмеження на монтаж (наприклад, чавунну «батарею» не повісити на стіну з гіпсокартону).

«Техногрэйд» це компанія, яка продає навісне обладнання для будівельної техніки тому, погортавши thgr.ru ви зможете підібрати для себе прийнятний варіант.