Льох з пластику всі за і проти Наявність льоху на дачі значно полегшує зберігання овочів і фруктів, адже розміри холодильника, якщо він є, завжди обмежені. Особливо це актуально в літні місяці, коли в погріб можна помістити також продукти або напої, що забезпечить їх збереження від швидкого псування.

Для того, щоб заощадити час на побудову традиційного льоху, можна застосувати його пластиковий аналог: його потрібно тільки привезти і встановити у відповідному місці.

Льох з пластику зазвичай виглядає як короб, де стінки мають середню товщину. Іноді подібні конструкції додатково оснащуються ребрами жорсткості і герметичною кришкою, а також мати полиці і сходи. Обсяг такої пластикової ємності зазвичай становить кілька тисяч літрів, з традиційними розмірами 1,5х1,5х1,5 або 2х2х2.

Головними перевагами пластикових погребів вважаються:

1. Універсальність. Для установки пластикового погреби підійде практично будь-яка ділянка, особливих обмежень у цьому плані немає. Крім дачної ділянки, виріб може бути встановлено змонтовано і під інші місця під гараж, будинок, сарай або будь-яку іншу споруду. Не заважає установці пластикових погребів навіть наявність близько розташованих ґрунтових вод, адже його стінки абсолютно не бояться корозії.

2. Швидкість облаштування. Пластикові погреби продаються вже в готовому вигляді, що призводить до економії маси часу на складання конструкції. Все що потрібно даному випадку – викопати підходящий котлован, і помістити в нього виріб.

3. Термоізоляція. Льох з пластику дуже добре переносить зовнішні температурні коливання, без особливих змін внутрішнього мікроклімату. Якщо всі рекомендації по його установці дотримані, то оптимальний режим зберігання продуктів гарантований.

Льох з пластику всі за і проти

4. Біологічна стійкість. Мікроорганізми та шкідники такого погребу не страшні, це стосується і поглинання запахів. Це пояснюється повною вологостійкістю пластику, що також створює зручність у щорічних профілактичних чистки та дезінфекції: у підсумку термін служби такого погребу досить великий – 50 і більше років.

За відгуками дачником, одним з головних недоліків погребів з пластику є їх більш висока собівартість: в даному випадку вона на 20% вище, ніж у традиційних споруд. Деяких бентежить деяка стандартність розмірів пластикової конструкції, адже іноді хочеться блиснути оригінальністю.