Ґрунтовка своїми руками Сучасні ґрунтовки різноманітні і поділяються в залежності від призначення: ізолюючі, антикорозійні, зміцнюють, грунтовки для зниження рівня вбирання вологи.

Як і при встановленні такої техніки, як tv-antenni.ru фундаменту вимагає ретельної підготовки. Для цього необхідно заздалегідь підготувати необхідні матеріали, так і інструменти для проведення якісної роботи.

Ґрунтовку можна приготувати своїми руками, хоча вона буде поступатися за якістю магазинної, але в ціні набагато дешевше. Досвідчені будівельники мають кілька рецептів саморобної ґрунтовки. Ми зупинимося на двох.

Ґрунтовка своїми руками
Для першого способу потрібно кістковий столярний клей (0,5 кг), шматок господарського мила (65%), мідний купорос (100 г), вода – 7л. Для змішування інгредієнтів знадобиться емальований посуд. Воду доводимо до кипіння, додаємо в неї подрібнене господарське мило. Обережно влийте клей і додайте мідний купорос.

Варіть 30 хв, періодично помішуючи. Готовий розчин процідіть через марлю і остудіть. Ця ґрунтовка підходить для зміцнення поверхні. Другий спосіб – це приготування ґрунтувальної фарби (праймера) своїми руками.

Потрібен бітум і бензин в пропорції 1:2 (1 л бензину:2 кг бітуму). Інгредієнти змішуються і варяться в нежитловому приміщенні. Можна не варити, а просто змішати і настоювати кілька тижнів (не менше місяця). Цей вид грунтовки захистить бетонну стіну від іржі або корозії та інших руйнувань. І вона буде надійно служити не один десяток років.