Утеплення квартир та фасадів Щоб житло було комфортним і затишним необхідно заздалегідь продумати систему теплоізоляції в ньому.

Утеплювати квартири варто у зв'язку з мінливістю клімату і, тим більше, традиційні системи утеплення не є настільки надійними.

Утеплення квартир дозволяє значно заощадити кошти, і до того ж, в будинку завжди буде зберігатися тепло. Зайнятися установкою утеплення будинку зможуть фахівці за досить короткий термін.

На сьогоднішній день пінопласт є щільним і легким утеплювальні матеріали. Його перевагою є те, що він є якісним теплоізолюючим покриттям для різних поверхонь. Також його дуже легко використовувати і для затвердіння йому потрібно трохи часу.

Утеплення квартир та фасадів
Утеплення квартир та фасадів

Використання пінопласту

Від використання пінопласту можна отримати багато користі для себе. Він є екологічним матеріалом, що не пропускає звук, служить тривалий час, і є волого - і паронепроникним. Цвіль і грибок, як правило, на ньому не з'являються і вогонь йому теж не страшний. Зміна температурних режимів і корозія ніяк не вплинуть на стан матеріалу.

Саме такий матеріал, як пінопласт, володіє особливою структурою пор. Вона здатна створити міцне зчеплення з будь офарблює поверхнею. Особливо це доречно при шпатлюванні, штукатурці та інших ремонтних роботах. Крім цього, за допомогою пінопласту, можна усунути всі дефекти і тріщини, які знаходяться на поверхні. А також, підвищити міцність і не допустити проникнення вологи.

Головні поради

Утеплення квартир та фасадів
Підводячи підсумок, можна сказати, що утеплення фасадів квартир приносить незаперечні вигоди. По-перше, це економія на опаленні (вище 50%).

По-друге, утеплювальні матеріали запобігають появі цвілі та інших грибків у житло за рахунок того, що стіни не промерзають.

По-третє, утеплені фасади служать більшою довговічністю. По-четверте, утеплювальні матеріалу не пропускають звук. При всьому цьому, такі оброблені поверхні не вимагають особливого і складного догляду. І останнє, матеріали, які використовуються для утеплення абсолютно нешкідливі для людини.

У будь-якому випадку, вирішивши утеплити свою квартиру або фасад, Ви залишитеся у виграші. Це дозволить Вам забути про всі проблеми, пов'язані з опаленням, вигідно заощадити на цьому і бути готовим до холодних порах року.